• Slide 01
  • Slide 02

O firmě

Firma Faumod s.r.o. vznikla v roce 2007 jako nástupce firmy - fyzické osoby, která v daném oboru působí od roku 2000 a nyní má 24 stálých zaměstnanců.

Společnost disponuje vlastním vývojovým a projekčním oddělením, moderně vybaveným pracovištěm zaměřeným na strojírenskou výrobu a dále pak montážními dílnami speciálizovanými na sestavování kování pro okenní systémy.  V rámci poskytování služeb ve strojírenské oblasti pak mimo jiné spolupracuje na vývoji dílů pro automobilový průmysl.

V rámci vývoje a přípravy projektové dokumentace disponujeme a využíváme moderní softwarové vybavení - programy CAD a SolidEdge.  Pracovníci zaměřeni pro oblast vývoje kování pro okenní systémy mají více než patnáctileté zkušenosti od tvorby koncepčního záměru, projektové přípravy, zhotovování prototypů až po výrobu technologických zařízení a seriovou výrobu kování pro střešní okna. Tyto výrobky vyráběné společností Faumod se již řadu let montují do oken, které jsou úspěšně prodávány do více než třiceti zemí světa.
Konstrukční tým společnosti je spolutvůrcem řadu unikátních technických řešení. Mezi nimi jsou vynálezy dvou celosvětově chráněných výrobků pro firmu Fakro PP Sp. z o.o. se kterou firma Faumod s.r.o. úzce spolupracuje.